logosy10

Kurs Video Online
Metody Skandynawskiej®

Jak EFEKTYWNIE uczyć się języka z filmów i seriali?

Samo oglądanie filmów nie uczy mówić w obcym języku.
Metoda uczy jak w pełni wykorzystać potencjał filmów i seriali w procesie nauki dowolnego języka. Nauczysz się mówić płynnie,  rozumieć różne akcenty, stworzysz wydajną bazę słownictwa w obcym języku. Samodzielna nauka Metodą Skandynawską®, bez nauczyciela, sprawi, że zaczniesz mówić i rozumieć jak Native Speaker! Potwierdzają to liczne opinie Kursantów.
Kurs Metody Skandynawskiej® bazuje na języku angielskim, ale prowadzony jest w języku polskim.

99 690
Ważność dostępu: Lifetime

Dla kogo jest ten Kurs?

"Dużo rozumiem, ale nie potrafię płynnie rozmawiać w obcym języku."

"Marzę, żeby oglądać seriale z oryginalną ścieżką dźwiękową, ale zawsze boję się, że za dużo mi umknie."

"Wstydzę się mówić w obcym języku przy rodzinie lub znajomych."

"Uwielbiam oglądać filmy i seriale - chcę wykorzystać to w nauce języka."

"Kiedy mówię w obcym języku, obcokrajowcy mnie nie rozumieją."

"Szukam kursu, który nauczy mnie uczyć się samodzielnie w domu, bez comiesięcznych opłat za lekcje."

Jeśli któraś z powyższych wypowiedzi jest Tobie znajoma,
ten kurs jest dla Ciebie.

Co zawiera kurs?

Rzut oka na panel Kursu

Dowiedz się wszystkiego o Kursie Metody Skandynawskiej®

Metoda Skandynawska® pokazuje, jak analizować serial lub program telewizyjny w niezwykle skuteczny sposób. Tak aby zapamiętać i prawidłowo używać nowego słownictwa. Główny nacisk kładzie na efektywny trening płynnej wymowy,  rozumienia różnych akcentów oraz tworzenia wydajnej bazy słownictwa w obcym języku.

Metoda Skandynawska® to oficjalnie zarejestrowana metoda nauki języków obcych. Nazwa i logo są znakami chronionymi, a metoda może być nauczana wyłącznie przez wykwalifikowanych i autoryzowanych trenerów, ponieważ tylko wtedy jest używana prawidłowo i zapewnia maksymalną skuteczność.

Pojęcie NATIVE SPEAKER EXPERIENCE w Metodzie Skandynawskiej®
Metoda Skandynawska® pozwoli Ci na zrozumienie danego serialu lub filmu tak jak Native Speaker (czyli osoba mówiąca w swoim ojczystym języku) oraz poznanie nowych wyrażeń tak dobrze, abyś mógł wypowiadać się tak naturalnie, jak aktorzy w danym filmie. Metoda Skandynawska® nauczy cię również jak używać tych wyrażeń w nowych kontekstach. NATIVE SPEAKER EXPERIENCE pozwoli Ci więc doznać znajomości języka angielskiego na poziomach osób, które używają go na co dzień.

Metoda Skandynawska® jest jak lejek – przerabiasz fragment materiału krok po kroku według moich instrukcji, tak aby na końcu móc obejrzeć swój ulubiony serial lub film bez napisów, rozumiejąc go jak Native Speaker. W Metodzie Skandynawskiej® nazywamy to NATIVE SPEAKER EXPERIENCE.

NATIVE SPEAKER EXPERIENCE oznacza, że rozumiemy dany serial tak jak Native Speaker – ale nie tylko! Po zastosowaniu Metody Skandynawskiej® jako dodatkowy ‘efekt uboczny’ nauczysz się mówić, rozumieć, pisać i czytać jak NATIVE SPEAKER. Będziesz nie tylko rozumieć co aktorzy mówią, ale będziesz również mówić jak oni.

Kurs jest rekomendowany i sprawdza się najlepiej dla osób, które choć w minimalnym stopniu posiadają znajomość języka angielskiego i znają podstawy gramatyki. Żaden poziom nie jest zbyt niski, ale zwyczajowo materiały audiowizualne czyli filmy i seriale (również te do klasycznej nauki języka angielskiego) są zwykle powyżej poziomu A1.
Mam jednak dobrą wiadomość! Nawet jeśli uważasz, że Twoja znajomość języka angielskiego jest bardzo słaba, konieczne będzie tylko dobranie odpowiednich materiałów audiowizualnych na Twoim poziomie. Możesz więc z powodzeniem używać Metody Skandynawskiej® bez względu na stopień zaawansowania.

UCZY MÓWIĆ I ROZUMIEĆ JAK NATIVE SPEAKER

Metoda Skandynawska® jest wyjątkowa, ponieważ uczy nie tylko pisać i czytać, ale przede wszystkim MÓWIĆ I ROZUMIEĆ. Wszystko to dzieje się jednocześnie, podczas gdy Ty świetnie się bawisz – w końcu oglądasz swoje ulubione produkcje jako pracę domową!

Kursanci nie tylko uczą się nowych słów czy zwrotów, ale też poprawiają błędy popełniane do tej pory, o istnieniu których często nie mieli nawet pojęcia!

JEDNORAZOWY KOSZT

Ważny aspekt to też KOSZT – kiedy poznasz Metodę Skandynawską® – nie musisz już za nic płacić! Nie potrzebujesz nauczyciela. Samodzielnie realizujesz sesje zadaniowe kiedy masz na to ochotę i z każdym ćwiczeniem zbliżasz się do Native Speaker Experience!

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ NAUKI – ATRAKCYJNA SESJA ZADANIOWA

Nie musisz oglądać całego odcinka serialu, filmu lub programu telewizyjnego. Wystarczy, że obejrzysz krótki fragment dowolnie wybranego materiału. Nasza sesja zadaniowa trwa około 1-2 godziny. I jest to przyjemny czas spędzony z ulubionym filmem.
Wystarczy oglądać filmy i seriale według Metody Skandynawskiej® w ramach  zadań praktycznych, a gwarantujemy szybkie i trwałe efekty.

Od kiedy zaczęłam uczyć Metodą Skandynawską®, moi uczniowie przyswajają wiedzę o wiele szybciej, ponieważ ich sesja zadaniowa jest atrakcyjna, ciekawa i wciągająca. Moi uczniowie są też dużo szczęśliwsi, ponieważ kochają swoje zadania praktyczne. Kto nie kocha dobrego filmu lub serialu!?

Obserwuję niesamowity progres moich uczniów. Tradycyjne sposoby edukacji, można porównać tutaj do jazdy ‘maluchem’ a Metodę Skandynawską® do lotu rakietą kosmiczną. Nic w tym dziwnego – Metoda Skandynawska® pozwala Ci na otoczenie się językiem angielskim jak nigdy wcześniej!

KONIEC WKUWANIA SŁÓWEK

Jeśli wykonasz prawidłowo pracę domową według Metody Skandynawskiej® nie musisz się uczyć NIGDY niczego na pamięć – nie trzeba będzie ‘wkuwać’ słówek.

Słowa, które ‘przerobisz’, używając fragmentu danego serialu, same zostaną ci w głowie dzięki Metodzie Skandynawskiej®, która uczy takiej analizy filmu lub serialu, aby później nie trzeba było już NIC WIĘCEJ robić!

METODĄ SKANDYNAWSKĄ® MOŻNA UCZYĆ SIĘ ROŻNYCH JĘZYKÓW

Kurs Metody Skandynawskiej® opiera się na nauce języka angielskiego, ale Metodą Skandynawska® może być używana również do nauki innych języków obcych. Moi uczniowie po zaznajomieniu się z Metodą Skandynawską® poprzez naukę języka angielskiego, często używają jej później do nauki innych języków obcych, takich jak niemiecki, szwedzki, norweski, hiszpański, włoski a nawet arabski.

Metoda Skandynawska® może pomóc Ci nauczyć się każdego języka z Twojego ulubionego filmu, serialu telewizyjnego lub dowolnego programu. Musisz jedynie znać alfabet danego języka i umieć przeczytać napisy z dialogiem na ekranie.

Metoda Skandynawska® jest bardzo prosta i skuteczna i można użyć jej do nauki większości języków. UWAGA: warunkiem jest dostęp do oryginalnych filmów w języku, którego się chcesz nauczyć, a więc ze ścieżką dźwiękową i napisami w danym języku. Same napisy na ekranie muszą być identyczne, jak słowa wypowiadane przez aktora. Niemieckiego uczymy się z oryginalnych niemieckojęzycznych seriali, angielskiego z angielskojęzycznych, a francuskiego z francuskojęzycznych!

MOŻNA UCZYĆ SIĘ JĘZYKA SAMEMU BEZ NAUCZYCIELA

Każda osoba po ukończeniu kursu Metody Skandynawskiej® może uczyć się SAMODZIELNIE z filmów i seriali.
Można też kontynuować naukę spotykając się z trenerem. Opieka trenera (coaching) polega na tym, że po przerobieniu serialu lub filmu według Metody Skandynawskiej® spotykamy się, aby sprawdzić poziom Twojego rozwoju oraz zapewnić dodatkową motywację. Mimo, że niewiele osób potrzebuje takiego wsparcia, dobrze jest wiedzieć, że zawsze jest taka opcja.

Podczas Kursu potrzebny jest:

 • dostęp filmów lub seriali z oryginalną ścieżką dźwiękową i napisami – najlepiej do tego celu nadają się serwisy streamingowe takie jak Netflix, Amazon Prime, HBO, Disney+, Hulu, ale mogą to być także np. filmy na płytach DVD

 • telefon lub komputer z dostępem do Internetu i słuchawkami (ewentualnie odtwarzacz Blue-ray / DVD itp.)

 • nowy zeszyt, długopis, opcjonalnie kolorowe pisaki

Samo oglądanie, nie nauczy nas MÓWIĆ w obcym języku! Metoda Skandynawska® to nie tylko oglądanie filmów i seriali. To specjalna analiza dialogów produkcji telewizyjnych. Wielu z nas ogląda przecież regularnie filmy i seriale, ale wciąż NIE MÓWI dobrze po angielsku.

Oczywiście jeśli chcesz dla przyjemności dodatkowo oglądać seriale i filmy w wersji oryginalnej to jest to świetny pomysł, ale nie jest to sesja zadaniowa według Metody Skandynawskiej®.

Metoda Skandynawska® jest jak dobry trening na siłowni, a samo oglądanie seriali jest jak masaż po treningu. Od samego masażu mięśnie nam nie urosną, choć miło jest być masowanym po ciężkim treningu. Tak jak siłownia jest konieczna do wzrostu mięśni, tak samo do mówienia i rozumienia na wysokim poziomie potrzebna jest analiza materiału według Metody Skandynawskiej®.

Musisz znaleźć program, film lub serial, który jest dla Ciebie odpowiedni! Podczas kursu otrzymasz rekomendacje anglojęzycznych seriali i filmów odpowiednich dla Twojego poziomu. Film czy serial nie powinien być ani za trudny ani za łatwy. Z łatwych materiałów niczego się nie nauczysz, a trudne zniechęcą Cię do nauki. Musisz znaleźć program, film lub serial na odpowiednim dla siebie poziomie, który pokochasz!

Możesz uczyć się z Twoich ulubionych filmów i seriali – któryś z nich może okazać się najlepszym wyborem. Kurs zawiera rozdział na temat poszukiwania idealnego serialu/filmu.

Każda osoba po ukończeniu kursu Metody Skandynawskiej® może uczyć się SAMODZIELNIE z filmów i seriali.
Można też kontynuować naukę spotykając się z trenerem. Opieka trenera (coaching) polega na tym, że po przerobieniu serialu lub filmu według Metody Skandynawskiej® spotykamy się, aby sprawdzić poziom Twojego rozwoju oraz zapewnić dodatkową motywację. Mimo, że niewiele osób potrzebuje takiego wsparcia, dobrze jest wiedzieć, że zawsze jest taka opcja.
Zaznaczam, że wszyscy absolwenci kursu mogą uczyć się sami. Coaching to jedynie oferta dodatkowego wsparcia dla osób, które tego potrzebują.

Trenerzy Metody Skandynawskiej® zapewniają dodatkowe szkolenia, dzięki którym gramatyka języka angielskiego staje się naprawdę prosta. Podczas kilku gramatycznych sesji mogą uporządkować i uzupełnić Twoją wiedzę gramatyczną.

Jeśli jest potrzeba nauki gramatyki, robimy to osobno po zakończeniu kursu. Spotykamy się wtedy na kilka lekcji, aby ‘wyprostować’ Twoją dotychczasową gramatyczną wiedzę, albo nauczyć Cię gramatyki od początku – w zależności od potrzeby. Metoda Skandynawska® uczy gramatyki w nowatorski sposób poprzez porównywanie czasów, tak abyś wiedział DOKŁADNIE, KIEDY KTÓREGO CZASU użyć.

Płatność w Ratach jest w trakcie przygotowywania.

Aktualne metody płatności to:

 • Płatność przelewem online (Przelewy24)
 • Płatność BLIK’iem
 • Płatność poprzez PayPal
 • Płatność kartą / GooglePay / ApplePay
 • Płatność przelewem tradycyjnym

Oczywiście. Każdy Klient otrzymuje fakturę – zarówno indywidualny jak i firmowy (do otrzymania faktury przez firmę niezbędne jest wypełnienie pól nazwy firmy oraz NIP).
Jeśli jesteś przedsiębiorcą – możesz wrzucić koszt Kursu w koszty 🙂

Mogę powiedzieć, że jestem weteranką jeśli chodzi o zaczynanie i nie kończenie nauki języka angielskiego. Z Katrin i jej metodą nauczania jest całkowicie inaczej. Widzę postępy i jestem pełna nadziei, że w końcu będę mogła beż problemu komunikować się w języku angielskim.
Katrin jest wesoła, energiczna, autentyczna i pomocna. Metoda, która opracowała daje spore możliwości i pokazuje naukę angielskiego z innej strony. Daje możliwość opanowania wszystkich aspektów języka przy pomocy czegoś co sprawia przyjemność. Jeśli ktoś jest wiecznie początkujący, to polecam spróbować metody Katrin.
Metoda skandynawska najlepiej podnosi poziom angielskiego. Dzięki Katrin mogłam się otworzyć i swobodniej poczuć podczas rozmowy. Przygotowała mnie świetnie do matury. Osiągnęłam wynik o wiele lepszy niż się spodziewałam i uwierzyłam dzięki temu w moje możliwości. Dziękuję Katrin!

Zawartość Kursu - spis treści

Kurs Online MS

 • 05:10
 • 1. Jak znaleźć odpowiedni film lub serial?
  05:29
 • 2. Zaczynamy uczyć się Metody Skandynawskiej®
  13:11
 • 3. Jak prawidłowo wymawiać słowa i wyrażenia?
  06:30
 • 4. Jak bawić się częściami mowy?
  10:17
 • 5. Jak tłumaczyć i zrozumieć trudne słownictwo?
  03:15
 • 6. Poczuj się jak Native Speaker!
  07:56
 • 7. Dlaczego warto unikać synonimów?
  07:13
 • 8. Jak uczyć się aktywnych słów?
  07:38
 • 9. Dlaczego nie możemy nauczyć się języka?
  06:41
 • 10. Jak nauczyć się mówić płynnie?
  13:40
 • 11. Jak brzmieć dobrze po angielsku?
  09:46
 • 12. Mówisz i rozumiesz jak Native Speaker!
  04:37
 • 13. Co jeśli dużo rozumiesz a mało mówisz?
  04:14
 • 14. Jak przezwyciężyć problemy z nauką?
  18:04
 • 15. Jak się uczyć efektywnie?
  13:59
 • Do zobaczenia!
  02:35
opinie metoda skandynawska
KONTAKT

Wyślij zapytanie korzystając z poniższego formularza.
Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

Wysyłając do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego oświadczasz, że masz ukończone 16 lat. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadnionego interesu administratora). Wskazując nam dane kontaktowe oraz wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego potwierdzasz, że zapoznałaś/eś się z naszą klauzulą informacyjną (dostępną tutaj) i akceptujesz jej zapisy i znasz swoje prawa.

Formy płatności

Na naszej stronie zapłacisz wygodnie jedną z dostępnych form płatności:

 • Przelewy online Przelewy24 – jedna z ulubionych i najczęściej wybieranych form płatności online
 • BLIK – szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku
 • PayPal – międzynarodowy, znany pośrednik płatności elektronicznych
 • GooglePay – płatność za pośrednictwem aplikacji na Androida,
 • ApplePay – płatność za pośrednictwem aplikacji na iOS
Umów się na
INDYWIDUALNY Kurs
lub Coaching

Proszę, wyślij zapytanie wypełniając poniższy formularz.

W razie pilnych pytań prosimy
o kontakt telefoniczny lub sms na:
690 009 896.

Wysyłając do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego oświadczasz, że masz ukończone 16 lat. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadnionego interesu administratora). Wskazując nam dane kontaktowe oraz wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego potwierdzasz, że zapoznałaś/eś się z naszą klauzulą informacyjną (dostępną tutaj) i akceptujesz jej zapisy i znasz swoje prawa.

Po zakupie VOUCHERA na PREZENT w osobnym emailu zostanie przesłany link do pliku PDF z Voucherem i kodem ze zniżką 100% na Kurs.

Możesz wydrukować Voucher lub przesłać go do osoby obdarowanej.

Osoba obdarowana na stronie MetodaSkandynawska.pl wrzuca do koszyka Kurs Video Metody Skandynawskiej i następnie podaje Kod z Vouchera. W ten sposób cena kursu zmieni się na 0 zł.

Po wypełnieniu danych i sfinalizowaniu zakupu - zostanie utworzone konto Użytkownika Kursu.

Voucher można wykorzystać w ciągu 90 dni od daty zakupu.

NIE PRZEGAP PROMOCJI

Zapisz się na

NEWSLETTER

Raz na jakiś czas możesz otrzymać informacje o obniżkach lub nowych wpisach na blogu, które pomogą Ci uczyć się z filmów i seriali :)